BĚH MĚSTA PELHŘIMOVA  3. 10. 2015
Lyžařský pohár Vysočiny 2015/2016

Krásné podzimní a slunečné počasí přivítalo v sobotu 3. října 2015 závodníky a jejich doprovod na tradičním podzimním BĚHU MĚSTA PELHŘIMOVA. Pro závodníky byly připraveny dvě tratě, jedna pro mladší ročníky a druhá pro starší ročníky. Obě byly vytyčeny v krásném prostředí Městských sadů. Zázemí poskytl Domov pro seniory Pelhřimov.
Na start se postavilo v dětských, mládežnických a dospělých kategoriích celkem 135 závodníků nejen z Pelhřimova a kraje Vysočina, ale přijeli i závodníci ze sportovních oddílů z Brna a také Hlinska. Význam tohoto závodu podtrhla  účast starosty města Pelhřimova pana ing. Františka Kučery, který předával pohár starosty města nejrychlejšímu v kategorii muži. Nejrychlejší žena získala pohár Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR, který předala zástupkyně pojišťovny paní Gabriela Kotrčová. V každé kategorii bylo oceněno šest nejlepších sportovců, kteří dostali nejen krásné poháry, ale i hodnotné ceny. Kromě našich stálých partnerů se významným způsobem na této akci podílely Město Pelhřimov a Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR.

Za Ski klub Pelhřimov v letošním běhu startovalo celkem 9 závodníků a jejich výsledky byly vynikající: