ŽÁKOVSKÝ LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ ZÁVOD

snowboardový závod:

6.– 9. ročník – dívky

7.– 9. ročník – chlapci

Pokud se některá kategorie nenaplní alespoň 3 závodníky, bude sloučena s jinou kategorií nebo zrušena.

Přihlášky: zasílejte nejpozději do 19.02.2018 do 10.00 Hod.

na  e- mailskiklubpelhrimov@gmail.com v elektronické podobě    (Počet startovních míst je omezen!)

Závodní kancelář:   lyžařská chata “Občerstvení“ u dolní stanice vleku

Informace: Ing. Jan Mikolášek (+420 777 191 002) Mgr. Martin Skořepa (+420 724 081 218)  www.skiklubpelhrimov.cz

Startovné:  180,-Kč/závodník/závod

(zahrnuje dopravu, permanentku na závody, volné lyžování a občerstvení)

Škola, která bude chtít hradit startovné fakturou např. z AŠSK, si dohodne platbu předem s p. Petrem Kotrčem (+420 604  444 116).

Zdravotní služba: zdravotní sestra Nemocnice Pelhřimov

Ceny: Ceny budou předány prvním třem závodníkům v každé kategorii.

Doprava: autobusem, zajišťuje pořadatel

(ZŠ Krásovy domky, ZŠ Komenského a Gymnázium odjíždí z parkoviště od KD Máj, ZŠ Na Pražské a ZŠ Osvobození odjíždí z parkoviště u Sauny. ZŠ mimo Pelhřimov nastupují u KD Máj).

Časový pořad:

08.00            – odjezd autobusem z Pelhřimova (sraz v 7.45 h)

08.30             – příjezd na Křemešník, prezentace závodníků provedou vedoucí jednotlivých týmů škol v závodní kanceláři

09.00             – zahájení, rozprava, výdej startovních čísel

09.20 – 9.45  – prohlídka tratě

10.00              – start prvního závodníka 1. kolo

11.30               ­- start prvního závodníka 2. kolo

13.15               – vyhlášení výsledků

13.30              – volné lyžování

14.30             – odjezd do Pelhřimova

Výzva:         Podpořte tuto sportovní akci účastí žáků Vaší školy!

Různé:         Dohled nad žáky zajišťuje vysílající škola. Za souhlas zákonných zástupců s účastí dítěte v závodě zodpovídá vysílající škola. Závodník startuje na vlastní nebezpečí.

Každý závodník musí mít lyžařskou helmu!

Každá škola (pouze z Pelhřimova) zajistí 1 pomocníka na lyžích z řad žáků II. stupně.

Každá škola může nominovat max. 5 závodníků v každé lyžařské kategorii, max. 2 závodník ve snowboardové kategorii. V případě nenaplnění kapacity závodu (80 závodníků) může nominovat další závodníky z řad náhradníků v jednotlivých kategoriích! Ve snowboardové kategorii se musí přihlásit min

5 závodníků. V jiném případě bude kategorie sloučena nebo zrušena. Startovné se platí proti dokladu na místě. Pokud se žák zúčastní obou závodů, platí startovné 2 x. V případě nepříznivého počasí bude včas oznámeno zrušení závodu.

Závod je zároveň kvalifikací na Lyžařské závody škol kraje Vysočina 8. 3. 2018 (více na www.skiklubpelhrimov.cz  a www.skivm.cz ).

Sledujte informace na www.skiklubpelhrimov.cz.

V Pelhřimově 1. 2. 2018

Propozice Memorial Pepy Šlaka 10.ročník: ZDE