ŽÁKOVSKÝ LYŽAŘSKÝ A SNOWBOARDOVÝ ZÁVOD 13.ročník 2022

Termín: Pátek 25.02.2022

Místosjezdovka Křemešník

Disciplína: obří slalom, 2 kola

Kategorie pro lyžařský závod:

4.– 5. ročník – dívky
4.– 5. ročník – chlapci
6.– 7. ročník – dívky
6.– 7. ročník – chlapci
8.– 9. ročník – dívky
8.– 9. ročník – chlapci

Kategorie pro snowboardový závod:

6.– 9. ročník – dívky
6.– 9. ročník – chlapci

Pokud se některá kategorie nenaplní alespoň 3 závodníky, bude sloučena s jinou kategorií nebo zrušena.

Přihlášky: zasílejte nejpozději do 22.02.2022 do 10.00 Hod.

na E-mailskiklubpelhrimov@gmail.com v elektronické podobě

(Počet startovních míst v lyžařském a snowboardovém závodě je omezen!!!)

Závodní kancelářlyžařská chata “Občerstvení“ u dolní stanice vleku

InformaceJan Pech (+420 723 760 802) a Martin Skořepa (+420 724 081 218) www.skiklubpelhrimov.cz

Startovné: 200,-Kč/závodník/závod (zahrnuje dopravu, permanentku na závody, volné lyžování a občerstvení) Škola, která bude chtít hradit startovné formou Faktury např. z AŠSK, si dohodne případnou platbu předem se zástupcem SKI Klub Pelhřimov p. Petr Kotrč (Tel. +420 604 444 116).

Zdravotní službazdravotní sestra Nemocnice Pelhřimov

CenyCeny budou předány prvním třem závodníkům v každé kategorii.

Doprava: Autobus zajišťuje pořadatel SKI Klub Pelhřimov. ZŠ Krásovy domky, ZŠ Komenského a Gymnázium odjíždí z parkoviště od KD Máj, ZŠ Na Pražské a ZŠ Osvobození odjíždí z parkoviště u Sauny. ZŠ mimo Pelhřimov nastupují u KD Máj.

Časový pořad:

08.00 – odjezd autobusem z Pelhřimova (sraz v 7.30 h)
08.30 – příjezd na Křemešník, prezentace závodníků – provedou vedoucí jednotlivých týmů škol v závodní kanceláři
09.00 – zahájení, rozprava, výdej startovních čísel
09.20 – 9.45  – prohlídka tratě
10.00 – start prvního závodníka 1. kolo
11.00 ­- start prvního závodníka 2. kolo
12.15 – vyhlášení výsledků
12.30 – volné lyžování
14.00 – odjezd do Pelhřimova

Výzva: Podpořte tuto sportovní akci účastí žáků Vaší školy!

RůznéDohled nad žáky zajišťuje vysílající škola. Za souhlas zákonných zástupců s účastí dítěte v závodě zodpovídá vysílající škola. Závodník startuje na vlastní nebezpečí.

Každý závodník musí mít lyžařskou helmu!

Každá škola (pouze z Pelhřimova) zajistí 1 pomocníka na lyžích z řad žáků II. stupně.

Každá škola může nominovat max. 5 závodníků v každé lyžařské kategorii, max. 2 závodník ve snowboardové kategorii. V případě nenaplnění kapacity závodu (140 závodníků) může nominovat další závodníky z řad náhradníků v jednotlivých kategoriích! Ve snowboardové kategorii se musí přihlásit min. 5 závodníků. V jiném případě bude kategorie sloučena nebo zrušena.

Startovné se platí proti dokladu na místě. Pokud se žák zúčastní obou závodů, platí startovné 300,-Kč. V případě nepříznivého počasí bude včas oznámeno zrušení závodu.

Sledujte informace na www.skiklubpelhrimov.cz.

V Pelhřimově 27.01.2022

Propozice Memorial Pepy Šlaka 13.ročník: ZDE